Tak kibicowaliście na Motoarenie
PRES Toruń rozbiła Falubaz Zielona Góra 54:36, a my przygotowaliśmy specjalną fotorelację poświęconą Wam, kibicom. Dzięki Wam ten mecz był jeszcze bardziej emocjonujący i wyjątkowy.

Na Motoarenie panowała jak zawsze niesamowita atmosfera. Około 7 tysięcy kibiców nie szczędziło gardeł, by dopingować swoich zawodników. Co więcej, Wasze emocje, transparenty i doping tworzyły niezapomniany klimat, który możemy teraz pokazać w tej fotorelacji.

Dziękujemy, że możemy pokazywać Wasze emocje i zaangażowanie, a także za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Dzięki Wam ten mecz był jeszcze bardziej widowiskowy. Zobaczcie sami siebie – najlepszych kibiców w Polsce.
Fot. Lepszy Toruń lepsza Polska – Mateusz Białczyk






