Lepszy Toruń lepsza Polska

serwis informacyjno – reportażowy

Mieszkanka Rubinkowa miała prawie kg marihuany. Grozi jej do 10 lat więzienia

Policjanci zabezpieczyli ponad 850 gramów marihuany

Policjanci z Komisariatu Toruń Podgórz zabezpieczyli u 38-letniej mieszkanki Rubinkowa ponad 850 gramów marihuany. Kobieta usłyszała prokuratorskie zarzuty i może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Przeszukanie potwierdziło podejrzenia funkcjonariuszy

Kryminalni ustalili, że kobieta może mieć powiązania z przestępczością narkotykową. W czwartek 27 listopada pojawili się w jej mieszkaniu na przeszukanie.

W środku znaleźli woreczki z zielonym suszem roślinnym o łącznej wadze ponad 850 gramów. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana. Zabezpieczony susz trafi teraz do laboratorium kryminalistycznego.

Kobieta usłyszała zarzuty i została objęta dozorem

38-latka została zatrzymana i trafiła na noc do policyjnego aresztu. Następnego dnia została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Zastosowano wobec niej:

  • dozór policji,
  • zakaz opuszczania kraju,
  • poręczenie majątkowe.

Za ten czyn grozi jej do 10 lat więzienia. O dalszym przebiegu sprawy zdecyduje sąd.

Fot. KMP w Toruniu

Zobacz inne artykuły w tej kategorii:

Udostępnij za pomocą: