Lepszy Toruń lepsza Polska

serwis informacyjno – reportażowy

Wypadek samochodu i motocykla w Toruniu

Wypadek samochodu i motocykla w Toruniu. 4 osoby w szpitalu

Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło w niedzielę, 10 maja 2026 roku, na ul. Podgórskiej w Toruniu. W zdarzeniu uczestniczyły samochód osobowy oraz motocykl. Wszystkie osoby uczestniczące w tym zdarzeniu trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 14:19 w rejonie dworca kolejowego Toruń Główny.

Jak ustaliła nasza redakcja, kierująca samochodem osobowym marki Chevrolet, 37-letnia kobieta, uderzyła w jadący przed nią motocykl prowadzony przez 63-letniego mężczyznę. Motocyklem podróżowała również 59-letnia pasażerka. W samochodzie znajdowało się także 5-letnie dziecko.

W wyniku zderzenia cała czwórka została przewieziona przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitala. Ze względu na obrażenia uczestników policja zakwalifikowała zdarzenie jako wypadek drogowy.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 37-letniej kierującej. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie, które ma ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Na miejscu pracowały zastępy Państwowej Straży Pożarnej i Wojskowej Straży Pożarnej, w tym JRG nr 2 w Toruniu oraz WSP CSWRiA. Działały również zespoły ratownictwa medycznego i funkcjonariusze policji, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i prowadzili czynności wyjaśniające.

Fot. źródłowe: KM PSP w Toruniu

Udostępnij za pomocą:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *