Lepszy Toruń lepsza Polska

serwis informacyjno – reportażowy

Źródło obrazu: Fot. © UMT 2025 Wojtek Szabelski licencja: CC BY-NC 4.0

Śniadanie na trawie wróciło! Pytacie, co z trawą? Znamy odpowiedź – przeczytajcie!

Po kilku latach przerwy znów rozłożyliśmy koce na zielonym Rynku Staromiejskim! Byliście? Jeśli macie fotki, koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach.

Niedziela, 22 czerwca była kolejnym pięknym dniem Dni Torunia 2025. Tym razem rozpoczęliśmy świętowanie leniwie, z filiżanką kawy i bułeczką w ręku – na prawdziwej trawie, która pokryła rynek!

Mieszkańcy i turyści z radością skorzystali z okazji do wspólnego śniadania w niecodziennej, naturalnej scenerii. Towarzyszyła im klimatyczna muzyka w wykonaniu zespołu Jazz Friends, Agaty Świrskiej i Rafała „Zwierza” Zielińskiego.

  • Nie zabrakło atrakcji:
  • pokaz mody cyrkularnej „Czujeto K&J”
  • stoiska ze zdrową żywnością
  • sesje jogi
  • animacje i warsztaty dla dzieci

A co z trawą? Jak zapewnia Prezydent Torunia Paweł Gulewski:

Trawa z Rynku Staromiejskiego zostanie ponownie wykorzystana na Stadionie Miejskim przy ul. Szosa Chełmińska.

Fot. © UMT 2025 Wojtek Szabelski licencja: CC BY-NC 4.0

Udostępnij za pomocą: