Śniadanie na trawie wróciło! Pytacie, co z trawą? Znamy odpowiedź – przeczytajcie!
Po kilku latach przerwy znów rozłożyliśmy koce na zielonym Rynku Staromiejskim! Byliście? Jeśli macie fotki, koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach.
Niedziela, 22 czerwca była kolejnym pięknym dniem Dni Torunia 2025. Tym razem rozpoczęliśmy świętowanie leniwie, z filiżanką kawy i bułeczką w ręku – na prawdziwej trawie, która pokryła rynek!
Mieszkańcy i turyści z radością skorzystali z okazji do wspólnego śniadania w niecodziennej, naturalnej scenerii. Towarzyszyła im klimatyczna muzyka w wykonaniu zespołu Jazz Friends, Agaty Świrskiej i Rafała „Zwierza” Zielińskiego.
- Nie zabrakło atrakcji:
- pokaz mody cyrkularnej „Czujeto K&J”
- stoiska ze zdrową żywnością
- sesje jogi
- animacje i warsztaty dla dzieci
A co z trawą? Jak zapewnia Prezydent Torunia Paweł Gulewski:
Trawa z Rynku Staromiejskiego zostanie ponownie wykorzystana na Stadionie Miejskim przy ul. Szosa Chełmińska.
Fot. © UMT 2025 Wojtek Szabelski licencja: CC BY-NC 4.0






